Про нас

Ми – ТОВ “ТНК-БУД” – офіційний представник сербської компанії Prometal в Україні.
Надаємо послуги, пов’язані з виготовленням блоків, бруківки та інших бетонних матеріалів.

Компанія виникла у 2009 році. Спочатку ми займались лише виробництвом блоків, а згодом – почали виготовляти й бруківку. Ідея виникла не просто так. Часто подорожуючи за кордоном, практично всюди замість асфальту, помічали бруківку… Це було неймовірно гарно. Ми захотіли, аби щось схоже було й в нашій країні. З 2015 року – компанія придбала автоматичну лінію Prometal та стала їхнім офіційним дилером в Україні.

Пропонуємо найкращі машини: автоматичні, напівавтоматичні, стаціонарні, пересувні. А також – лінії виробництва тротуарної плитки, блоків, бордюрів тощо.

Ми постійно вдосконалюємо наші конструкції та впроваджуємо новітні технології у виробництві. Прагнемо створювати надійні та ефективні машини, які допоможуть нашим клієнтам у роботі.

зв’язатись з нами
Власна лінія  виробництва
Власна лінія виробництва

Маємо власну лінію по виробництву з 2015 року, Продемонструємо, проконсультуємо, підберемо рецепти.

Гарантії  якості
Гарантії якості

Найкраще про якість наших машин скажуть клієнти по всьому світу, від Японії до Америки. Фірма PROMETAL підтримує репутацію надійного постачальника з 1973 року.

Технічна  підтримка
Технічна підтримка

Якщо обладнання потребують профілактичного або поточного ремонту, наші фахівці завжди допоможуть усунути несправності.

Закупівлі  та лізинг
Закупівлі та лізинг

Ми ведемо активні переговори з лізинговими компаніями, щоб Ви отримали прості умови для проведення закупівель обладнання безпосередньо від виробника.